Sıradışı RestoranlarSıradışı Restoranlar

En sıradışı En Eşsiz Restoranlar…

El Diablo Restaurant – Teguise, İspanya
Bu restoranda barbekü, restoranın altında bulunan aktif volkanın ısısıyla yapılıyor. Bu restoranda barbekü, restoranın altında bulunan aktif volkanın ısısıyla yapılıyor.

 

Sıradışı Restoranlar

 

Sıradışı Restoranlar

Sarnıç Restoran – İstanbul, Türkiye

İstanbul’da bulunan Sarnıç Restoran 1000 yıllık bir sarnıcın altında bulunuyor. Demir avizeler mekanı aydınlatıyor. Ambiansının yanı sıra Osmanlı kültürünün renkliliğini sergileyen mekan tarihi atmosferiyle en ilginç restoranlar arasında yer alıyor.

Sıradışı Restoranlar

Sıradışı Restoranlar

360 Degrees Restaurant – Phuket, Tayland

Etrafında bulunan Andaman Denizi’nin 360 derecelik manzarasını vaadeden restoran Phuket’teki Layan Beach’de bulunuyor. Restoranın yemeklerinin de manzarası kadar kaliteli olduğu söyleniyor.

Sıradışı Restoranlar

Stuckli Sky Dining – Dinner in a Ski Lift in Sattel, İsviçre
En ilginç restoranlar arasına ismini yazdıran Stuckli Sky Dining, isminden de anlaşılacağı gibi müşterilerine gökyüzünde hizmet veriyor. Misafirler İsviçre Alpleri manzarasının eşliğinde yemeklerini gondollarda yiyorlar

Sıradışı Restoranlar

Snow Castle Restaurant – Kemi, Finlandiya
Son zamanlarda buzdan oyma oteller ve restoranlar trend haline geldi. Bunlardan en meşhuru Finlandiya’da bulunuyor. Her sene Ocak ayının sonuna doğru hizmet vermeye başlayan restoranın buzdan oyma masalarında yaklaşık eksi 5 derece sıcaklıkta yemeğinizi yiyebilirsiniz.

Sıradışı Restoranlar

Tree Pod Dining – Soneva Kiri in Koh Kood, Bangkok
Bu restoran özel dokuma bambularda misafirlerine eşsiz bir deneyim yaşatıyor. Bambulara oturtulan misafirler yukarı çekilerek ağaçların tepesinde bu ilginç deneyimi yaşıyorlar.

Sıradışı Restoranlar

Sıradışı Restoranlar

Labassin Waterfall Restaurant – Villa Escudero Plantations and Resort, Filipinler
Labassin Waterfall yapay şelalenin üzerinde bulunan bambudan yapılmış masalarıyla misafirlerine eşsiz bir deneyim sunuyor.

Labassin Waterfall

Le Jules Vernes – Paris, Fransa
Paris’in şüphesiz en ikonik yerinde yani Eiffel Kulesi’nde bulunan restoran misafirlerine eşsiz bir manzara vaadediyor. Ünlü aşçı Alain Ducasse’nin lezzetli tariflerini tadabileceğiniz bu restorana girmek için uzun sıralar beklemenize gerek kalmıyor, restorana ait özel asansör misafirlerinin bu eşsiz deneyimi yaşamaları için hizmette.

Sıradışı Restoranlar

Sıradışı Restoranlar

Treehouse Restaurant – Yeni Zelanda
Ağaç evlerde harika bir öğün geçirmek için Yeni Zelanda’daki Treehouse hizmetinizde. Bu deneyimi eşsiz kılan, ağaçların içinda yerden 10 metre yüksekte ve orman manzarasıyla keyifli bir öğün geçirmeniz.

Sıradışı Restoranlar

Sıradışı Restoranlar

Grotta Palazzese – Polignano a Mare, İtalya
İtalya’nın güneyinde bulunan restoran misafirlerine Adriyatik Denizi manzarası eşliğinde egzotik bir atmosfer sunuyor. Kalker mağarasında bulunan restoran sadece yaz döneminde hizmet veriyor.

Sıradışı Restoranlar

Sıradışı Restoranlar

Ithaa Undersea Restaurant – Rangali Adası, Maldivler
Denizin içinde 5 metre derinlikte bulunan restoranda camdan duvarlar sayesinde deniz dalgalarını, balıkları, mercanları, köpekbalıklarını ve daha birçok deniz canlısını izlemek mümkün.

Sıradışı Restoranlar

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir