Samsung’dan Akıllı Telefon EğitimiSamsung’dan Akıllı Telefon Eğitimi

Samsung Müşterilerine Uzaktan Bağlantı Desteği ve Samsung Akıllı Telefon Eğitim desteği sunuyor.

Samsung’un akıllı telefon ve tabletleri konusunda müşteri eğitimlerine interaktif olarak ve online mecrada kesintisiz hizmeti devam ediyor. “Samsung Uzaktan Bağlantı Desteği”ve “Samsung Akıllı Telefon Eğitimi” adı altında sunulan bu eğitimlerle, Samsung müşterileri; ister televizyonları ister akıllı telefonları hakkında her türlü bilgiye diledikleri an ulaşabiliyorlar.

Samsung tüketicileri, Samsung Türkiye Facebook sayfası üzerinden ; cihazlarının modeline  özel sunulan akıllı telefon eğitimini  alabildikleri gibi, bulundukları ilde de eğitim talebi  edebiliyor ya da mevcut takvime bağlı olarak eğitime dahil olabiliyor.

Galaxy S5 eğitimi cebinizde!

Samsung Uzaktan Bağlantı Desteğinden yararlanarak Samsung Galaxy 5‘in kamera modları, yeni S Health’in özellikleri (Adımsayar, Egzersiz, Kalp Hızı Ölçer), ve yüksek güvenlik modları hakkında bilgi alabilen Samsung müşterileri; mobil cihazlarına ya da televizyonlarına ilişkin eğitime ek olarak istedikleri zaman interaktif destek alabiliyor.

Her Samsung akıllı telefon ve tablete göre içeriği ve konuları değişen İnteraktif Eğitim,  tüm Samsung modelleri için ücretsiz sunuluyor. Samsung müşterisi, ürünü satın alırken bayiye veya sonrasında çağrı merkezi temsilcisine ad, soyad, telefon numarası ve cihaz modelini bilgilerini ilettikten sonra istediği an bu eğitimden yararlanma hakkını elde ediyor. Samsung tüketicileri, karşılaştıkları zorlukları aşmak ya da sorularına yanıt bulmak üzere 444 77 11‘i arayarak İnteraktif Eğitim ya da Uzaktan Eğitim talep edebiliyor.

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir