HTC’nin Android Wear Akıllı Saati SızdıHTC’nin Android Wear işletim sistemli akıllı saatinin görseli @evleaks tarafından internete sızdı.

htc akıllı saat

Google’ın Android Wear işletim sisteminden sonra bir kaç akıllı saat ile rekabet ortamı başlamıştı Samsung’un Gear Live ve LG’nin G Watch modeli bu saatler arasında idi. Akıllı saat arasına yeni girecek bir firma da Tayvanlı HTC.

Htc Android Wear Akıllı Saati Yolda

Daha önceden ortaya çıkan iddialara göre firmanın ilk akıllı saatinin Motorola Moto 360 gibi yuvarlak bir tasarıma sahip olacağı söyleniyordu. Phone Designer ve Ferry Passchier tarafından tasarlanan akıllı saat konsept çalışmasını teknoloji dünyasının sızıntı kaynağı @evleaks paylaştı.

HTC’nin akıllı telefonlarında kullandığı Sense kullanıcı arayüzünün benzeri bir arayüzün yer aldığı görülen akıllı saatin tasarımı da dikkat çekiyor. Samsung Gear Live ve LG G Watch gibi köşeli bir ekrana sahip olmasına rağmen metal bilekliğin yer aldığı görülüyor. Hatırlayacağını gibi diğer akıllı saatlerde plastik veya lastik bir kayış tercih edilmişti. Söylentilere göre birçok farklı giyilebilir cihaz üzerinde çalışan HTC’nin yıl sonuna kadar başta akıllı saat olmak üzere birkaç giyilebilir cihaz sunması bekleniyor. @evleaks’ın paylaştığı akıllı saatin fiyatının ise diğer akıllı saatler gibi 200 dolar civarında bir fiyat etiketine sahip olması bekleniyor.

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir