Galaxy S5’in Ultra Güç Tasarrufu Modunun Başarısı- VideoSamsung’un Galaxy S5 ile hayata geçirdiği Ultra Güç Tasarrufu Modunun başarısını videolar ile kanıtlamaya devam ediyor.

samsung güç modu

İlk olarak bir test ile yayımlanan videodan sonra şimdi de Ultra Güç Tasarrufu Modunu konu alan yeni bir video geldi. Videoda iki kişi Samsung Galaxy S5’in Ultra Güç Modu’yla 1 hafta boyunca şarjının gittiğini kanıtlıyorlar. 7 günlük seyahate çıkan iki kişi %100 dolu bir bataryaya sahip Galaxy S5’i Ultra Güç Tasarrufu Modu’nda 1 hafta kullanıyor. Belirtilene göre bu 7 günlük süre içerisinde telefondan 86 mesaj gönderildi, 119 fotoğraf çekildi, 4 dakikalık bir video çekildi ve 16 dakikanın üzerinde bir süre ile telefonda konuşuldu.

 

Ultra Güç Tasarrufu Modu nedir? 
Galaxy S5’te yer alan Ultra Güç Tasarruf Modu, telefonda yer alan Super AMOLED ekranın renklerini ortadan kaldırarak ve telefonun bazı özelliklerini sınırlayarak pil ömrünü ciddi manada artıran bir yazılım özelliği.Samsung’un Galaxy S5 ile birlikte tanıttığı Ultra Güç Tasarrufu Modu cihazın Süper Amoled ekranını siyah beyaz yapıyor ve şebeke hariç tüm bağlantıları kapatıyor. Mod açıkken arama yapabiliyor, SMS gönderebiliyor ya da isteğe bağlı olarak internete girebiliyorsunuz ancak bunları siyah beyaz ekran üzerinde yapmanız gerekiyor.

 

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir