iPhone 6’nın Pili SızdıiPhone 6’nın Pili Sızdı

iPhone 6 merakla beklenirken her gün bir yeni haberi gelmeye devam ediyor. Fransa merkezli son fotoğraflarda yer alan pilin iPhone 6’ya ait olduğu söyleniyor.

iphone 6 ile ilgili herşey yavaş yavaş sızarken en merak edilen unsurlarda biri de iphone 6’ya yönelik pil idi. Kullanıcılar ve iPhone‘un isteği uzun süreli bir pil ömrü yönünde.
Sızan görüntüler Fransız Nowhereelse.fr sitesi tarafından yayımlandı. Fotoğrafta yer alan 1810 mAh kapasiteli pilin iPhone 6‘da kullanılacağı iddia ediliyor. Önceki tahminlerde, 4,7 inç ekran büyüklüğüyle geleceği söylenen yeni iPhone modelinin 1800 ila 1900 mAh bir pile sahip olacağı öne sürülüyordu.

iphone 6

Fotoğrafın gerçekliği hakkında farklı kaynaklardan yapılan bir doğrulama bulunmuyor. Buna rağmen, önceki sızıntılardaki pil değerleriyle fotoğrafta görülen pilin değerinin örtüşmesi, görselin doğru olabileceği ihtimalini güçlendiriyor. 1810 mAh pil, kağıt üstünde iPhone 6’nın rakipleri HTC M8 ve Samsung Galaxy S5’in gerisinde görünse de, iOS 8’in donanım ve yazılım entergrasyonu sayesinde daha fazla kulllanım süresi sunabileceği belirtiliyor.

Pil konusunda tam olarak net bilgi hala elde edilemedi . Bakalım önümüzdeki günlerde iPhone’un pil ile ilgili ne tür haberler sızacak.

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir