Giyilebilir Teknoloji Projeksiyon Saat RitotGiyilebilir Teknoloji Projeksiyon Saat Ritot

Gün geçmiyor ki yeni teknolojiler çıkmasın. Giyilebilir akıllı ürünler arasına yepyeni bir ürün katılacak Ritot. Ritot için gerekli bağış toplandığında ilk projeksiyon saat olacak.

Ritot için iki tasarım düşünülmüş. Biri spor tarz diğeri ise klasik bileklik. Su geçirmeyen Ritot bekleme modunda 1 ay, aktif kullanımda ise 150 saat çalışabiliyor. Akıllı Projeksiyon Saat Ritot’un birde kablosuz şarj istasyonu var ve bu şarj istasyonu ile pek çok ayarı yapabilecek  ve projeksiyonun rengini değiştirebileceksiniz. Tam 20 projeksiyon renginden istediğinizi seçebiliyorsunuz. Projeksiyon görünüm sol ve sağ el için değiştirilebilir. Projeksiyonu etkinleştirmek için iki yolunuz var. Düğmesine dokunarak ya da sadece elinizi sallayarak projeksiyonu aktive edebiliyorsunuz. Projeksiyon 10 saniye içinde otomatik olarak kayboluyor. Cihaz kaliteli alüminyum ve deri üretildiği için cildinize bir zararı olmadığı belirtilmiş. Biz bu konuyu hazırlarken $ 281.849 bağış toplamayı başaran Ritot için kalan bağış süresi 36 gün. Geliştirici hedefini 50.000 dolar olarak belirlemiş... 7 Temmuzdan bu yana $ 281.849 bağış toplanan Ritot için bakalım 21 Ağustos’a kadar hedefledikleri bağışı toplanabilcek mi ?

Biz ürünün diğer özelliklerine göz atacak olursak; bileğinizdeki akıllı Ritot ile titreşimli bildirimler, uyarılar alabileceksiniz.

Gelen Çağrılar
SMS mesajları
Hatırlatmalar, toplantılar
E-postalar
Takvim Uyarılar
Facebook Mesajları
Facebook beğeniler
Hava Durumu Uyarıları
Sessiz titreşimli alarm ve zamanlayıcı

hemen herşey Ritot ile bileğinizde olacak.

Ritot İle İlgili Görsellere Ve İlgili Videoya İleri ki Sayfalardan Ulaşabilirsiniz…

Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir