iWatch‘un Çıkış Tarihi Ertelendi Mi?iWatch‘un Çıkış Tarihi Ertelendi Mi?

MacRumors‘ın KGI Securities analisti Ming Chi Kuo’dan edindiği yeni bilgilere göre Apple‘ın akıllı saati iWatch‘un çıkış tarihi ertelenmiş olabilir.

Apple‘ın akıllı saati iWatch‘un çıkış tarihi ertelenmiş olabilir. MacRumors‘ın KGI Securities analisti Ming Chi Kuo’dan edinilen yeni bilgiye göre  iWatch kasım ayında seri üretime girecek. Kuo’nun önceki açıklaması, seri üretime eylül sonunda başlanacağı yönündeydi.

Apple cihazlarına ilişkin pek çok haber sızdıran güvenilir bir kaynak olan Ming Chi Kuo’nun ifadesine göre; iWatch’un geliştirme sürecinin diğer ürünlere kıyasla çok daha zorlu geçtiğini ve beklenenden uzun sürdüğünü belirten Kuo, Apple’ın iWatch çıkış tarihini bu nedenle erteliyor olabileceği tahmininde bulunuyor. Kuo ayrıca, iWatch’ta esnek AMOLED ekran, safir cam, daha yüksek su geçirmezlik standardına sahip olacağını öne sürüyor.

Gelişmiş sağlık ve fitness özelliklerine sahip olması beklenen iWatch’la birlikte Apple bu yıl da iPhone, iPad ve Mac serilerine yeni ürünler ekleyecek. Ancak yeni çıkacak ürün ve yazılımların hiçbirine ilişkin resmi bir açıklama veya çıkış tarihi bilgisi gelmiş değil.

*konuda kullanılan görsel temsilidir…

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir