Turkcell’li Esnaflar Süper Esnaf Paketi İle TanıştılarTurkcell’li Esnaflar Süper Esnaf Paketi İle Tanıştılar

 Turkcell’in Süper Esnaf uygulaması ile tanışan Turkcell’li esnaflar, yaptıkları kampanyaları müşterilerine anında iletip, veresiye defterlerinide cepten yönetebilecek uygulama ile tanışıyorlar. Ayrıca tüketici de konumuna ve kategorisine göre esnafa cep telefonundan ulaşacak.

Turkcell, esnafın yükünü hafifletmek ve kazançlarını artırmalarına yardımcı olmak amacıyla ‘Süper Esnaf’ kampanyasını başlattı. Kampanya kapsamında esnafın müşterisiyle iletişimini daha kolaylaştıran Turkcell, ayrıca uygulama kapsamında esnafa ödemeleri konusunda destek alabilecekleri özel çağrı merkezi, ihtiyaçlarını bire bir karşılayabileceği dükkanım paketleri ve ticaretlerini canlandırmak için yerel esnaf şenlikleri sunuyor. Esnafın yüzünü güldürecek yeni uygulamayı Arnavutköy Meydanı’nda mahalle esnafının ve basın mensuplarının katıldığı bir iftarda tanıttan Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv, “Mahallemizin bakkalı, manavı, terzisi, berberiyle kurduğumuz iletişim, onlarla yaptığımız alışveriş ve bu alışveriş sırasında hâl hatır sormak kültürümüzün önemli bir parçası. Ayrıca esnafın yarattığı ekonomi de ülke ekonomisinin temel taşlarından biri” dedi.

MÜŞTERİ YAKINDAKİ ESNAFI BULACAK 

Turkcell Süper Esnaf Uygulaması’nı anlatan Ciliv, “Süper Esnaf sayesinde esnaf dükkânını kolaylıkla uygulamaya kaydediyor, müşteri yakındaki esnafı görmek istediğinde bulunduğu konuma ve kategorisine göre esnafı anında görebiliyor. Dileyen esnafımız kampanya duyurularını da bu uygulama üzerinden ücretsiz yapabiliyor” diye konuştu.

MANAVDAN BAKKALA 52 KATEGORİ

Süper Esnaf Uygulaması’nı indiren tüm Turkcell’liler çiçekçisinden kuaförüne, manavından çilingirine yaklaşık 52 kategoride, yakın çevrelerindeki tüm esnafı telefonunda görebilecek. Kullanıcılar uygulamada esnaf hakkında yorumda bulunabilecek, dükkânın fotoğrafını, iletişim bilgilerini arkadaşlarıyla paylaşabilecek ayrıca esnaf da sattığı ürünlerle ilgili kampanya duyurusunu uygulama üzerinden anında yayımlayabilecek. Ciliv, akıllı telefon sahibi olmayan müşterilerinin ise en yakınlarındaki esnafların bilgilerine Esnaf Rehber servisi ile SMS üzerinden ulaşabileceğini kaydetti. Ciliv, uygulamayı indiren Turkcell’lilerin 1 hafta boyunca geçerli 60 dakika ya da 500 MB internet hediyelerinden birini de kazanacağını ifade etti.

GÖZÜ ARKADA KALMASIN

Akıllı Yardımcım‘ uygulaması da bulunan pakette, müşteri bazlı veresiye defteri akıllı telefon üzerinden tutulabilecek. Esnaf dükkanında olmadığı zamanlarda gözü arkada kalmasın diye geliştirilen Turkcell Online Kamera uygulamasına da buradan ulaşmak mümkün. Esnafa özel ödeme erteleme, esnek ödeme, taksitlendirme gibi imkânlar da var.

AYDA 9 LİRAYA 500 DAKİKA

Kullanıcılar ücretsiz indirebilecekleri paketle, kendilerine en yakın esnafın adresi, telefonu ve diğer bilgilerine uygulama üzerinden ulaşabilecek. Ayrıca ‘Dükkânım Paketi’ ile Turkcell bireysel faturalı hat sahibi esnaflar, hangi tarifede olursa olsun ayda sadece 9 TL vererek dükkânında her yöne 500 dakika daha konuşma şansı bulacak.

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir