Yeni XPS 27 Hepsi Bir Arada BilgisayarYeni XPS 27 Hepsi Bir Arada Bilgisayar

Dell XPS 27 özellikleri , Dell XPS 27  Hepsi Bir Arada bilgisayar, Dell XPS 27  ‘yi tanıttı.

Hayata büyüleyici renklerle bakın.

Yeni XPS™ 27 Hepsi Bir Arada bilgisayar; Windows 8, 4. Nesil Intel® Core™ işlemciler ve eklemli stand özellikli bir Adobe RGB Dörtlü HD paneli ile size bugüne kadar tasarlanmış en parlak ve çok yönlü dokunmatik ekranı sunar.

Windows 8 ile kullanılabilir – sorunsuz, çok yönlü bir bilgisayar deneyimi için tasarlanmıştır.

Gördüklerinizi hissedebilirsiniz

Türünün tek örneği: Wide-Quad HD size Tam HD ekranlardan genel olarak %78 oranında daha fazla piksel ve inç başına %33 daha fazla piksel sunar, çarpıcı bir 2550×1440 çözünürlük (1920×1080 ile karşılaştırıldığında) sağlar. Bu, dokunmatik bir Windows 8 hepsi bir arada bilgisayarda elde edebileceğiniz en yüksek çözünürlüktür.

Çoklu dokunmatik ekran: Kenardan kenara cam panel tek seferde on parmağa kadar kaydeder; böylece inanılmaz derecede canlı ekranınızda videoları düzenleyebileceğiniz gibi, bir piyano konçertosu çalabilir, dilediğiniz her şeyi yapabilirsiniz.

Çift menteşeli eklemli stand: Gün boyunca kolunuzu sabit tutmak zorunda değilsiniz. Tam anlamıyla esnek yeni standımız, XPS 27 bilgisayarı yukarı ve aşağı hareket ettirebildiği gibi yanlara döndürebilir ve doğal bir şekilde çalışabilmeniz için katlar. 

Karmaşık değildir

Basitleştirilmiş tasarım: Tümleşik bir güç kaynağı ve tek kablolu tasarım ile derli toplu bir masaüstü bilgisayar edinebilirsiniz.

Hemen hemen oradasınız: Mevcut Skype™ yazılımı, Tam HD web kamerası ve çift sıralı dijital mikrofon sayesinde görüntülü sohbetlerinizin sesi, görüntüsü kadar kaliteli olacaktır.

Daha hızlı bağlantı noktaları: Altı USB 3.0 bağlantı noktanız, aygıtları USB 2.0’dan 10 kata kadar daha hızlı senkronize eder ve Thunderbolt bağlantı noktası bunu 20 kata kadar hızlandırır.

9’u 1 arada ortam kartı okuyucu: Kablo yok mu? Hiç sorun değil. Dijital kameranızdan veya kamera kayıt cihazınızdan fotoğraf ya da video aktarma, ortam kartınızı tümleşik okuyucuya yerleştirmek kadar kolaydır. 

Yeriniz her zaman ön sıralarda olsun

Testleri altüst eden grafik kartı seçenekleri: NVIDIA® GeForce GT 640M 2 GB grafik1kartı Futuremark® karşılaştırmalı testlerinden başarıyla geçmiştir. Film izleme, görüntü düzenleme ve oyun deneyiminiz için neler yapabileceğini hayal edin.

Şaşırtıcı ses: Premium hoparlör ve Grammy ödüllü Waves MaxxAudio 4 ses işleme teknolojisi; derin ve zengin ses kalitesini genişletilmiş bir stereo alanıyla birlikte sunar.

İsteğe bağlı Blu-ray Disc™ sürücü: En sevdiğiniz filmleri yüksek netlikte ayrıntılarıyla izlemek için Blu-ray Disc seçeneğini tercih edin. Ayrıca büyük biçimlerdeki ortam dosyalarını yüksek kapasiteli disklere kaydetmek için Blu-ray combo sürücüyü de kullanabilirsiniz.

 

Gerçek anlamda çok görevli çalışma

Turbo şarj özellikli grafik kartı ve performans: Intel® Turbo Boost Technology 2.0 özellikli yeni 4. Nesil Intel® Core™ işlemciler, güçle verimliliği dengeler. Ayrıca 3D videolar ve oyunlar hiç olmadığı kadar iyi görünür.

Windows 8 ve bulut: Windows 8, iş ve oyun için uygulamalar içeren yeni akıcı bir arabirime sahiptir. İnternet bağlantılı herhangi bir Windows 8 aygıtından erişim için kişilerinizi, takvimlerinizi, fotoğraflarınızı ve diğer dosyalarınızı SkyDrive ile senkronize edin.

Geniş bellek seçenekleri: Maksimum belleği seçtiğinizde fotoğraf ve video projelerinizdeki hızın süper hıza geçişini izleyin (16 GB DDR3 1600 MHz SDRAM1). 

 

Yavaşlamadan yükleyin

Yeterli alan: 2 TB’a2 kadar 3,5″ SATA sabit sürücü seçenekleriyle XPS 27, tüm büyük tasarımlarınızı oluşturduğunuz anda depolamak için ihtiyaç duyduğunuz alana sahiptir.

Daha da hızlı yanıt verin: Gücü en fazla ihtiyaç duyduğunuz alana, örneğin, önyükleme sürelerine, uygulama yüklemelerine ve sıklıkla erişilen programlara odaklayan genişletilmiş bir önbellek için Intel® Smart Response Technology3 ile 32 GB’lık2 bir SSD tercih edin.

Teknik Özellikler:

Sayfa: 1 2

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir