Flappy Bird Klonu Android Wear Saatler’deFlappy Bird Klonu Android Wear Saatler’de

Popüler oyunlardan biri olan Flappy Bird’ün klonu Android Wear işletim sistemine sahip akıllı saatler için Google Play’de yayınlandı.

Dong Nguyen tarafından geliştirilen Flappy Bird oyunu kısa süre içinde hem Android hem de iOS platformunda milyonlarca kişiye ulaşmıştı. Dong Nguyen ‘in   mağazadan oyunu kaldırması ile pek çok klonuda çıkmıştı.

Birçoğu virüslü olan bu oyunların sonrasında resmi oyunun yeni özellikleri ile Ağustos ayında iOS ve Android için tekrarda gelebileceği geliştiricisi tarafından duyurulmuştu. Flappy Bird’ün benzer oyunları son zamanların trend cihazlarından olan akıllı saatlere de gelmişti. Pebble saat için Tiny Bird adındaki oyundan sonra Google‘ın Android Wear işletim sistemi için Flappy Bird klonu yeni bir oyun Google Play Store’da yerini aldı. Flopsy Droid adına sahip bu oyun Sebastian Mauer tarafından geliştirilen bir oyun.

Flappy Bird‘den esinlenerek geliştirildiği belirtilen Flopsy Droid’de Android’in maskotunu kontrol ediyoruz. İnsanları sinirlendiren ve kendisine bağlayan Flappy Bird’ün klonu Flopsy Droid, Android Wear işletim sistemine sahip akıllı saatler için indirilebiliyor. LG G Watch, Samsung Gear Live ve LG G Watch, Samsung Gear Live gibi akıllı saatlerinize Flopsy Droid oyununu aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

>>>>>>>>>>>>>>>>İndir<<<<<<<<<<<<<<<<

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir