Nubia Z7 Sonunda DuyurulduNubia Z7 Sonunda Duyuruldu

ZTE’nin yeni cihazı Nubia Z7 ile ilgili söylentiler sonunda son buluyor. Nubia Z7, Nubia Z7 Max ve Nubia Z7 mini‘yi resmen duyuran ZTE’nin akıllı telefonu Nubia Z7’nin özellikleri LG G3‘e benzemesi ile de dikkatleri üzerine çekti.

Nubia Z7 özellikler 5,5 inçlik QHD ekran, dört çekirdekli Qualcomm Snapdragon 801 yonga seti, 3 GB RAM, 32 GB dahili hafıza, optik görüntü sabitlemeli 13 MP ana kamera, 4G LTE bağlantı ve çift SIM kartı bulunuyor.

Max modelinin orijinal Z7′den farkı ise  QHD ekran yerine Full HD ekrana sahip olması. Mini modeli de orijinal Z7 ile benzer donanıma sahip olmakla birlikte 5 inçlik bir ekranla gelecek ve çeşitli renk seçenekleriyle piyasaya sürülecek.

ZTE bu üç modelin çıkış tarihlerini belirtmedi, ancak yaklaşık fiyatlarının Z7 için 550 dolar, Z7 Max için 320 dolar ve Z7 mini için 240 dolar civarında olacağını açıkladı. Donanımsal özellikler dikkate alındığında bir hayli uygun görünen fiyatlarla gelen cihazların Çin dışındaki pazarlarda satılıp satılmayacağı henüz kesinleşmedi.

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir