Go Kin Varsa Şarj Sorununuz YokGo Kin Varsa Şarj Sorununuz Yok

Telefonunuzun şarjı hiç bitmesin ister misiniz ? Kim istemez değil mi?

Go kin sırt çantası ile şarjım bitecek telaşı olmadan muhteşem bir doğa gezisi yapabileceksiniz. Yürümeniz ile elektirik üreten Go Kin sırt çantası siz yürüdükçe telefonunuzu da şarj edecek.

Go Kin çantanın üreticisi firmanın verdiği bilgiye göre, 5 dakikalık yürüme ile 15-20 dakika konuşacak kadar elektrik üretmek mümkün. Ayrıca sadece telefonları değil, tabletleri, şarj edilebilir pilleri, navigasyon cihazlarını, portatif video kameraları veya giyilebilir her türlü cihazı şarj için de kullanabilirsiniz. Bunun için çantada iki adet USB portu bulunuyor.

Çantada bulunan iki adet iki esnek kabloyu, yürüyüş ayakkabınızın arkasındaki askıya takmanız gerekli. Ayakkabınızda askı yoksa, çantadan iki adet cırtcırtlı bileklik çıkıyor. Bu kabloları takınca, yürüdüğünüz süre boyunca çantadaki mekanizma, bir lityum-iyon bataryayı şarj ediyor.

Şu anda Go Kin çantaları üretime geçirmek için bir Kickstarter bağış kampanyası devam ediyor. İlk 15 günde gereken bağış miktarının yarısını toparlamışlar. Go kin’e projesinde başarılar dileriz. Destek için aşağıdaki linkten siteyi ziyaret edebilirsiniz:

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir