Samsung Galaxy Tab S Özellikleri ve TabS Video – Official TVC (Comparison)Samsung Galaxy Tab S Özellikleri ve TabS Video – Official TVC (Comparison)

Samsung Galaxy Tab S ne zaman geliyor ? Samsung Galaxy Tab S Türkiye’de ne zaman satışta? Samsung Galaxy Tab S video, Samsung Galaxy Tab S özellikleri.

Samsung Galaxy Tab S Official TVC (Comparison)  Reklamı :

Samsung Galaxy Tab S’nin videosunda Amoled ekranın bir kıyaslamasına değinilmiş…

Samsung’un en ince ve hafif tableti olma özelliğini taşıyan tableti Galaxy Tab S Ağustos’ta Türkiye’de satışa sunuluyor.

Daha derin kontrast ile gizli ayrıntıları keşfedin

GALAXY Tab S zengin renkler, derin ve keskin görüntü işleme ile daha parlak ve daha dinamik bir görüntü sağlar. Geleneksel LCD ekranlara göre 100 kat daha fazla olan 100 000 : 1 kontrast oranına sahip 4 milyon AMOLED pikselin görünür hale getirdiği eksik ayrıntıları keşfedin. İnce ve hassas ayrıntıları keskin ve zengin renk kontrastı ile kolayca göreceksiniz.

İnce ve daha hafif birinci sınıf tasarım

Hafif ve ince tasarımı sizi şaşırtacak.
GALAXY Tab S ile ekran 10,5″ boyutlarına yükseltilmiştir ve tamamı sadece 465 g (Wi-Fi) / 467 g (LTE) ağırlığına sahiptir. 8,4″ modeli hareket halindeyken daha fazla olanak sunar.

Ekran görüntüleme deneyiminiz için Optimize Edilmiştir

Uyarlamalı ekran1) renk yelpazesi, keskinlik ve kontrastı otomatik olarak kullanımınıza göre ayarlar. Örneğin, e-kitap okumadan film izlemeye geçtiğinizde ekran ideal bir görüntü sunacak şekilde kendini ayarlar. 3 Ekran Modu2) AMOLED Fotoğraf, AMOLED Sinema ve Temel Mod arasından mevcut kullanımınıza göre seçim yapmanıza olanak sağlar.

1) Uyarlamalı Ekran özelliği aşağıdaki 7 uygulamada kullanılabilir: Galeri, Kamera, İnternet, Video, e-Kitap (Google Playbook), VT Çağrısı ve Kullanıcı Arabirimi.
2) 3 Ekran Modu, 3. taraf uygulamalar da dahil olmak üzere tüm ekranlar için geçerlidir.

Kapaklı Kılıf aksesuarları

Kapaklı Kılıf aksesuarları, üç farklı görüntüleme açısı sunuyor. Video izlerken optimal bir izleme deneyimi için İzleme Modu; düz bir yüzeyde kullanırken rahat bir açı sağlayan yeni Dokunma Modu; ve ekranı kullanıcıların zorlanmadan yazmalarına izin verecek bir açıda tutan Yazma Modu ile Samsung, kullanıcıların daha rahat tabletlerini kullanmalarını sağlıyor. Kılıf, Samsung’un geliştirdiği “Basit Tıklama” (tıklamalı kilitleme) yöntemi sayesinde Galaxy Tab S’le bütünleşiyor, sağlam bir şekilde yerinde kalıyor ve ekstra kalınlık yaratmadan tam olarak oturuyor. Oldukça hafif olan katlanabilir kapak, özel mat bir doku ve Galaxy Tab S’i tamamlayan belli belirsiz bir dikiş içeriyor.

Samsung, kapaklı kılıfın koruyucu yapısına daha ince bir tasarımla sahip olmak isteyen kullanıcılar için de Sade Kılıfı sunuyor. Bu koruyucu kapak, Tab S’in arkasına Kapaklı kolayca takılıyor ve kullanıcılara cihazlarını korumak için bir seçenek sunuyor. Kılıf, aynı zamanda, kapağın açıp kapatılmasıyla, cihazın da otomatik olarak açılıp kapanmasını sağlayarak kullanıcıya kolaylık tanıyor.

Samsung Bluetooth Klavye

Samsung Bluetooth Klavye, bir dizüstü bilgisayarın özelliklerini göstererek Galaxy Tab S’in işlevsellik ve üretkenlik yeteneklerini arttırıyor. Galaxy’ye özgü özellikler için kısayol tuşları ve kavisli tuş yüzeyleri ise klavyeyi, Galaxy kullanıcıları için daha sezgisel bir hale getiriyor. Tab S 10.5 inç tablet için özel olarak tasarlanan klavye, bir dizüstü bilgisayar klavyesiyle aynı tasarıma sahip. Klavyenin ultra ince, sofistike ve ergonomik tasarımı ve yeniden şarj edilebilir pili taşınabilirliği artırıyor. Bluetooth Klavye kullanıcılara yazarken daha fazla üretkenlik ve oyun oynarken daha fazla kontrol sağlayan özel bir klavye olma özelliği sunuyor.

 

Çoklu görev optimizasyonu

Çoklu pencere, tek bir ekranda kolayca birden fazla görevi gerçekleştirmenizi sağlar.
Video izlerken ya da arkadaşlarınızla sohbet ederken internette gezinebilirsiniz.
LTE model üzerinde çoklu görevler gerçekleştirirken sesli aramalar yapabilir ve aramaları yanıtlayabilirsiniz.

Parmak İzi ile Güvenli ve Kullanışlı Erişim

Güvenlik için parmak izinizi basitçe okutmanız yeterli. Yerleşik sensör, kolaylık ve geniş kapsamlı güvenlik sağlayarak ‘Cihazın Kilitlenmesi ve Kilidin Açılması’, ‘Kullanıcı Kimlik Bilgilerinin ve Parolanın Değiştirilmesi’, ‘Çoklu Kullanıcı Modu Girişi’ ve ‘Özel İçeriğin Gizlenmesi’ gibi özellikler sunar.

Telefon ve tablet arasında sorunsuz bağlantı

Telefonunuz ve GALAXY Tab S için SideSync 3.0’ı bir kez kurduğunuzda, tablet üzerinde telefon ekranınızı görüntüleyebilir, veri aktarımı, metin kopyalama ve yapıştırma işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Hatta Tab S üzerinden sesli aramalar yapabilir ve aramaları yanıtlayabilirsiniz1).

1) Çağrı Yönlendirme şu anda sadece GALAXY S5 ile uyumludur. Uyumluluk diğer GALAXY modellerine genişletilecektir

 

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir