Pocket Avatars İNTEL’den Pocket Avatars – İndirPocket Avatars İNTEL’den Pocket Avatars – İndir

Mobil platformlarda yepyeni bir uygulamayı İNTEL sunuyor.

Yepyeni bir mesajlaşma uygulaması pek çok farklılığı da beraberinde getiriyor. Uygulama diğer mesajlaşma uygulamalarında farkı olarak yapılmış. Pocket Avatars isimli uygulamada metin veya video tabanlı bir sohbet kullanıcıları bekliyor ancak fark yaratan uygulamada hareketli avatarlarınızı hazırlayarak karşı tarafa gönderebiliyorsunuz. 40 adet 3D avatar kullanıcılara sunan uygulama 3D avatardan birisini seçerek ön kameraya doğru konuşmaya başlıyor. Sistem kullanıcının yüz ifadelerini gerçek zamanlı olarak avatara aktarıyor ve 15 saniye uzunluğunda mesajlar hazırlayarak karşı tarafa gönderiyor.

Uygulamanın büyük bir hit alıp pek çok kitleye ulaşması bekleniyor. Ve tabii bu uygulamada Intel’in amacı yüz tanıma teknolojilerinde aldığı mesafeyi göstermek. Uygulamanın yapımında katkıyı sunucu, mesaj iletimi, web programlama, 3D takip ve modelleme gibi Intel birimlerinde çalışan mühendisler ile sağlamıştır.

Uygulama şu anda temel olarak yüz tanıma teknolojilerini kullanıyor. İlerleyen zamanda daha fazla avatar içeren ve daha fazla yüz ifadesini tanımlayabilen güncellemelerle uygulama geliştirilecek. Şu anda iOS ve Android için yayımlanan uygulama henüz tüm ülkelerde kullanımda değil.

Android için indirme Linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.intel.iso.pa.amsg
ios İçin İndirme Linki: https://itunes.apple.com/app/tr/pocket-avatars/id794027756?mt=8

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir