Facebook Sayfalarına Kolay Bakış Aerodinamik GörünümFacebook Sayfalarına Kolay Bakış Aerodinamik Görünüm

Facebook’un 10 Mart’ta duyurduğu sayfalardaki güncelleme Aerodinamik Görünüm sayfa adminlerine sunuluyor…

Facebook sayfalarda gezintiyi kolaylaştırmak adına sayfa kaynağındaki çift sutün yayın akışını teke düşürerek bir güncelleme yapılacağından bahsetmişti. Artık o güncelleme sayfalara yansımaya başladı sayfa adminleri yeni sürüme geçmeden sayfanın görünümünü kontrol edip dilerse hemen sayfayı update edebiliyor. Update edilmeyen sayfalar için 13 gün süre tanınıyor. bu süre içerisinde sayfa admini sayfasını update etmez ise otomotik olarak sayfa yine update oluyor.

Güncelleme tüm sayfa sahiplerine kademeli olarak sunuluyor.

Yenilenen sayfa güncellemesini  Facebook inanan kalpler sayfamızda incelemek ister misiniz ? Yenilenen Facebook inanan kalpler sayfamıza göz atmak için Tıklayın…

Yeni görünümde neler değişti?

*Zaman çizelgesinin sağ tarafındaki sütunda artık sayfanın mesajları görüntüleniyor.

*Zaman çizelgesinin sol tarafındaki sütunda ise,  sayfanıza ait bir adresin bulunduğu harita, iş saatleriniz, telefon numarası ve web sitenizin yanı sıra, fotoğraflar ve videolar dahil olmak üzere sayfanız hakkında bilgiler bulunmaktadır.

*Sayfanızdaki sağ kısımda okunmamış bildirimler ve mesajlar hakkında bilgileri görüntüleyebilirsiniz. Daha fazla ayrıntı için bu bölümdeki herhangi bir bölümüne tıklayabilirsiniz.
Bunun haricinde sayfa üstüne de yeni navigasyon seçenekleri eklendi. Sayfa üzerindeki Yapı İzleyici menüsü Reklam Yöneticisi hesabınıza doğrudan erişim imkanı sunmaktadır.

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir