Lg G3 Resmi Olarak Tanıtıldı Ve LG G3’ün Resmi ÖzelllikleriLg G3 Resmi Olarak Tanıtıldı Ve LG G3’ün Resmi Özelllikleri

Lg G3 hayranları ile kavuştu ve merakla beklenen özellikleri de artık resmileşti. Özelliklerine göre de LG G3’ün en sıkı rakipleri Apple iPhone 5S, Samsung Galaxy S5, Sony Xperia z2 ve HTC One (M8). LG G3 ‘ün özellikleri nedir, LG G3 ‘ün fiyatı ne kadardır?

Yüksek çözünürlüğe sahip ekranıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran G3, sunduğu yüksek ppi değeriyle rakiplerini geride bırakmayı başardı. G3’ün en yakın rakibi Xperia z2 442 ppi’lık ekrana değerine sahip. 13 megapiksellik arka kamerayla kullanıcıların karşına çıkan G3 OIS (Optical Image Stabilization) teknolojisine sahip. HTC’nin M8 modelinde kullandığı derinlik algılayıcı ve odak yardımı sunan sensörüne karşı LG lazer odaklama teknolojisine yer vermiş durumda. LG bu sistemin çok hızlı ve doğru netlik sunduğunu iddia ediyor. 2.1 megapiksellik ön kamera sunan G3 selfie çekimler için geniş görüş açısı sunuyor. Ayrıca gece çekimleri için flaşa alternatif bir çözüm bulan LG Selfie çekimlerde beyaz bir çerçeve açarak ışık sağlıyor. Piyasada bulunan amiral gemilerin neredeyse hepsi suya ve toza karşı dayanıklılığa sahip ancak LG beklentileri bu konuda boşa çıkardı. IPS67 sertifikasına sahip olmayan G3 bu yönüyle rakiplerinin gerisinde kalmış durumda.

LG G3’ÜN FİYATI

LG G2 modelinde agresif bir fiyat politikası uygulayarak rakiplerinin altında bir fiyatla ürününü piyasa sunmuştu ve yılın fiyat Performans ürünü olarak ön plana çıkmıştı. LG G3’de iki farklı sürüm çıkartarak bu tutumunu sürmeyi düşünüyor. G3, 2GB Ram ve 16 GB dahili depolama ve 3GB Ram ve 32 GB dahili depolama alanına sahip iki sürümünü piyasaya sürecek. 2GB Ram’lık versiyonun düşük fiyatla piyasaya sunulması bekleniyor. Üst seviye kullanıcılara hitap edecek olan 3GB’lık versiyonun ise 2000 TL üstü bir rakamlar raflardaki yerini alması bekleniyor.

LG G3’ÜN YURT DIŞI FİYATLARI BELLİ OLDU!

LG G3’ün ilk rakamları İngiltere ve Hollanda’dan geldi. İngiliz Clove mağazası, LG G3’ün 2GB-16GB seçeneği için KDV dahil 499 sterlinlik (1.750 lira) bir fiyat belirledi. Telefon Hollanda’da ise 549€’dan (1.537 lira) ön siparişe açıldı.

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir