LG G3 ten Ekran Görüntüleri SızdıLg G3 yatay ekran desteği ile geliyor.

lg g3 basın görseli

Lg ‘nin yeni telefonu LG G3’ten sızan cihazın görselleri yatay ekran desteğine sahip bir telefon olduğunu gösteriyor. Güney koreli firmanın yeni telefonu LG G3 mayıs aynın 27. ve 28. günlerinde farklı ülkelerde tanıtılması bekleniyor. Tabi ki tanıtım için gün dolduruluken vir yandan da sızıntı haberler geliyor.

Sızıntı devi olan  @evleaks cihaz hakkında yeni bir ekran görüntüsünü paylaştı.

LG’nin 2014 yılının amiral gemi modeli olması beklenen LG G3‘ün yatay ekran desteğine sahip olduğunu göstermekte. Diğer akıllı telefonlarda genelde yer almayan bir özelliğe sahip olduğu gösteriliyor. LG G3 ana ekranda da yatay olarak kullanılabilecek gibi görünüyor.

 

Lg G3 yatay ekran desteği ile geliyor.

Lg’nin yem, telefonu diğer telefonlarda genelde yer almayan bir özelliğe sahip olarak geliyor. Paylaşılan görselde LG G3‘ün yatay ekran desteğine sahip olduğunu göstermekte. LG G3 ana ekranda da yatay olarak kullanılabilecek gibi görülüyor.

Diğer birçok amiral gemi modelinde cihaz ana ekran dışında bazı bölümlerde yatay olarak da kullanılmaktaydı. Bu cihazın çok sık tercih edilmeyen bir özellik ile geleceği Evleaks tarafından sızdırılan ekran görüntüsüyle ortaya çıktı. Ayrıca yan şekilde alt bölümdeki butonlara bir yenisi daha eklenmiş.İlerleyen günlerde tanıtılacak LG G3‘te 5.5 inç qHD ekran yer alması bekleniyor. İki farklı versiyon ile raflarda yerini alması beklenen bu cihazın bir modelinde 16GB depolama ve 2GB RAM bulunurken diğerinde ise 32GB depolama alanı ve 3GB RAM bulunması muhtemel.

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir