Galaxy S5 Prime GerçekleşiyorGalaxy S5 Prime  Gerçekleşiyor

Samsung’un son amiral gemisi  Galaxy S5 Prime gelen haberlere göre kesinlikle gerçek!

Teknoloji’de sızıntının adresi evlaks,  Samsung Galaxy S5 ‘in teknik özellikleri güçlendirilmiş versiyonu olarak satışa sunulacağı konuşulan Galaxy S5 Prime adlı cihazın model numarasını açıkladı. Açıklamaya göre S5 Prime, Çin üzerinde SM-G901 model numarası ile satışa sunulacak. Galaxy S5 Prime telefonun renk seçenekleri ise mavi, siyah, beyaz ve altın olacak.

Geçtiğimiz günlerde ise Mr. Leaks tarafından  bir tweet’te Güney Kore versiyonunun SM-G906 model numarasını taşıyacağını paylaşmıştı.

Samsung’un bir yandan da yeni cihazlar üzerinde çalıştığı ortaya çıkıyor. Galaxy Mega serisi adı altında 5.1 inç ve 6 inç ekrana sahip iki büyük akıllı telefon piyasaya süreceğini öğrenmemizi sağladı. Galaxy Mega 2 sızan bilgilere göre, SM-G750A (AT&T), SM-G750F, SM-G750H, SM-G7506V (China Unicom), SM-G7507 (Tayvan), SM-G7508Q (Çin), SM-G7508V (China Mobile), ve SM-G7509W (China Telecom) model numaralarına sahip.

Paylaşılan tweet’e göre Galaxy Mega 2 kahverengi, siyah ve beyaz renklerde satışa çıkacak ancak hangi boyuttaki telefonun bu model numalarına sahip olduğu henüz kesin değil. Bu arada Hindistanlı online alışveriş sitesi Zauba, SM-G750F model nolu telefonun 6 inç ve SM-G750H’nin ise 5.1 inç’lik model olduğunu paylaşıyor.
Evleaks’e göre Samsung Galaxy S5 Active ise Sprint adlı dağıtımcı üzerinden mavi ya da siyah renk seçenekleri ile SM-G860P model no’su ile satışta olacak. AT&T’nin dağıtacağı S5 Active ise SM-G870A numarasıyla, koyu yeşil, yeşilli mavi, koyu kızıl ve titanyum gümüş renk seçeneklerine sahip olacak.
Ortada dolaşan bu kadar çok model numarasının olması, Galaxy S5 Prime dahil olmak üzere pek çok cihazın gerçekliğini onaylamış oluyor.

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir