Huawei Ascend P7 ÖzellikleriHuawei Ascend P7 Özellikleri

Huawei, yeni amiral gemisi Huawei Ascend P7’yi Paris’te duyurdu. İşte Çin’li dev firma’nın yeni amiral gemisi Ascend P7’nin dikkat çeken özellikleri:

5 inçlik Full HD çözünürlüğünde ekran, 8 megapiksel ön ve 13 megapiksel arka kamera ile Huawei’ye özel Emotion UI kullanıcı arayüzünün en yeni sürümü olan Emotion UI 2.3 yer alırken, Ascend P7 sahiplerine gittikleri her yerde mükemmelliğe dair tutkularını yansıtma olanağı sunuyor.

BATININ TASARIM ANLAYIŞI, DOĞUNUN İNCELİĞİYLE BİRLEŞTİ

Huawei, Ascend P7’yi tasarlarken ‘içeriden dışarıya doğru tasarım’ yaklaşımı uygulayarak, kullanım keyfini maksimum düzeye çıkarmak üzere, cihazın donanım ve yazılımında performansında önemli yenilikleri hayata geçirdi. Ascend P7, batıya özgü tasarım öğelerinden ilham almanın yanı sıra, doğunun inceliğini ve detaylara verdiği önemi gözeten bir tasarım anlayışının ürünü olarak geliştirildi. Huawei, yalnızca 6,5 milimetre inceliğindeki Ascend P7 ile 4G LTE uyumlu akıllı telefonlar sınıfında, dünyanın en ince tasarımlarından birine imza atmış oldu.

‘Tasarım, bağlantı ve görüntüleme konusunda endüstri çıtasını yükseltiyoruz’

Huawei Tüketici İş Grubu CEO’su Richard Yu, Ascend P7’ye dair şunları söyledi:
“Huawei’nin geçtiğimiz 3 yıl boyunca yüksek nitelikli ürünler geliştirmek için ortaya koyduğu çabanın meyvelerini toplamaya başladık. Piyasaya sürülen akıllı telefon adedi bazında bugün dünyanın 3’üncü en büyük üreticisiyiz. Çin ve Batı Avrupa gibi önemli pazarlardaki Huawei marka bilinirliği ve algısı her geçen gün daha da güçleniyor. Bugün Huawei Ascend P7 ile endüstri standartlarını bir kez daha yeniden belirlemenin, tüketicilere daha iyi bir mobil deneyim sağlama adına tasarım, görüntüleme ve bağlantı konusunda çıtayı daha da yükseltmenin heyecanını yaşıyoruz.”

TASARIM VE İŞÇİLİK YENİDEN TANIMLANIYOR

Sayfa: 1 2 3 4

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir