Kendini Geliştirdi Whatspp’tan Bir Adım Öne GeçtiKendini Geliştirdi Whatspp’tan Bir Adım Öne Geçti

Mesajlaşma uygulamaları arasında Whatsapp popüler iken ismini hep bildiğimiz mesajlaşma uygulamarından belli bir kitle sahibide olan Snapchat gençler arasında popülerliğini arttıracak.

Sebebi ise Snapchat ‘e gelen güncelleme ile Snapchat’i en çok kullanılan mesajlaşma arasında WhatsApp’ın önüne geçebilir. ” Üretici firma blog sayfasından yapılan duyuruda, eksik bir şeylerin olduğunun farkındaydık yeni tasarımımız ile Bugüne kadar yapılanın en iyisini yaptığımıza inanıyoruz açıklamalarında bulundu”

Snapchat ‘ e gelen özelliklere değinecek olursak ; Snapchat kullanıcıları artık birbirleri ile görüntülü olarak konuşabilecek ve dilediklerinde yazılı mesajlar gönderebilecek.Yeni özelliklere ulaşabilmek için kamera ekranındayken parmağınızı sağa doğru kaydırmanız yeterli olacaktır. Bu sayede arkadaş listenize ulaşarak, onlara ister yazılı mesaj gönderebilir, isterseniz de görüntülü konuşma başlatabilirsiniz.

Mesaj penceresi konuşmadan ayrıldığınızda otomatik temizleniyor. Ancak siz konuşmanın ekran görüntüsünü yazılı metin olarak kaydedebilirsiniz.

Snapchat arkadaşlarınız çevrimiçi olduğunda yada yazdıklarınız okuyunca size haber veriyor
Ve siz bu uyarıyı gördüğünüzde arkadaşlarınız ile ekranın sağ altında bulunan mavi tuşa basarak görüntülü konuşma başlatabiliyorsunuz. Fotoğraflara 45 karakterden oluşan küçük notlar da ekleyebiliyorsunuz. Android ve iOS işletin sistemlerine gelen bu yeni güncelleme sosyal medya platformları üzerinde kullanıcılarından olumlu tepkiler aldı.

Android için Snapchat İndir

iOs İçin Snapchat İndir

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir