Alzheimer’a Karşı Maden Suyu İçin!
Maden Suyu Mucizesi

Maden suyu içeriğinde bulunan zengin mineraller sayesinde vücudun tüm mineral  ihtiyacını karşılamaktadır. Bu mineraller Alzheimer’a neden olan alüminyumun etkisini ortadan kaldırıyor.

Maden suyu kalori içermemesi ve her zaman  kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir içecektir.

Herkesin evinde bulunan yemeklerden sonra mideyi rahatlatmak için için içilen maden suyu Alzheimer’a neden olan alüminyumun etkisini ortadan kaldırıyor hafıza kaybını önlemektedir. alüminyum fazlalığı ile ortaya çıkan bunamayı engelliyor.

Maden suyunda başlıca sodyum, kalsiyum, magnezyum, fosfor, potasyum, flor, bikaronat, sülfat, demir, bakır, çinko gibi birçok mineral içeriyor.

Bu minareler vücudumuzdaki görevleri açısından önemli metabolik değerlere sahip.

Maden suyunda bulunan kalsiyum ve magnezyum kan basıncını da sağlıklı bir seviyede tutmaya yardımcı oluyor ve

Maden suyunun içerdiği mineraller aynı zamanda güçlü hafıza için gerekli olan minerallerdir.İçeriğindeki mineraller beyinde elektrotların dengesini de ayarlıyor ve  etkili bir şekilde çalışmasın sağlıyor.

⇒ Maden Suyu Şişelerinin Rengi Neden Yeşil? ⇐

Maden suyu kişinin hafıza faaliyetlerini ve konsantrasyonunu arttırmaya yardımcı olur, zihinsel uyanıklığı arttırarak zihin yorgunluğunu giderir.
Bu yüzden günde en az iki şişe maden suyu tüketimi aynı zamanda stresle mücadelede bünyeyi güçlendirir.

Kemik ve diş sağlığında da etkili bir mineral olan kalsiyum kaynağı maden suları; çocukluk ve ergenlikteki kemik oluşumlarını destekliyor.

İçeriğindeki magnezyum sayesinde ise kalp ve damar sağlığı açısından da önemli bir mineral.

⇔ Maden Suyunu Mutlaka Şişeden İçin… 

Konu Hakkındaki Yorumunuzu Yazabilirsiniz!

*